Kancelaria Radcy Prawnego - Ewa Urbanowicz
Logo

Zespół

Radca Prawny

Ewa Urbanowicz


Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie.

Specjalistka w zakresie ochrony danych osobowych, prawa handlowego, rodzinnego oraz prawa i postępowania cywilnego. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem postępowań sądowych przed sądami cywilnymi, gospodarczymi i rodzinnymi oraz obsługą prawną podmiotów gospodarczych i jednostek sektora publicznego.

Odbyła szereg kursów i szkoleń, w szczególności z zakresu ochrony danych osobowych. Posiada certyfikat European Network Security Institute w zakresie przepisów o ochronie danych osobowych. Członek rzeczywisty Stowarzyszenia Inspektorów Danych Osobowych.

Posiada doświadczenie dydaktyczne jako wykładowca na aplikacji radcowskiej prowadzonej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Prywatnie pasjonuje się tańcem i jazdą na motocyklu, a w domu ma dwa koty

Radca Prawny

Piotr Dąbek


Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Specjalista w zakresie doradztwa prawnego przy realizacji projektów współfinansowanych ze środków UE. Specjalizuje się również w prawie zamówień publicznych, prawie gospodarczym, prawie pracy i prawie ochrony danych osobowych.

Na co dzień zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych i jednostek sektora publicznego, w tym również jako ekspert w projektach współpracy międzynarodowej. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie audytu wewnętrznego. Legitymuje się uprawnieniami do prowadzenia audytu wewnętrznego w jednostkach sektora finansów publicznych.

Prywatnie pasjonat muzyki gitarowej i górskich wędrówek.